środa, 11 listopada 2009

Ogłoszenia parafialne

MG przypomina:

  • do następnej sesji można przesyłać maile z informacją o tym, co robicie w stolicy przez najbliższy dzień. W razie braku sam mogę zorganizować czas np. poprzez wizytę w zamtuzie ;P,
  • o ile niebo nie zwali nam się na głowy, następna sesja 19 listopada (czwartek) o 19-tej u nas
  • zachęcam do dodania bloga do obserwowanych, bądź do czytnika RSS (nowa funkcja :D ), tak by zawsze otrzymywać świeże, wiadomości (alternatywnie można trzymać gazetę w lodówce, też będzie ten sam efekt ;).

Z kwestii technicznych odnośnie bloga, postanowiłem przyjąć nową systematykę. Będą trzy rodzaje wpisów:

  1. Altdorfer Tagesbalt - w formie artykułów z bulwarówki ukazującej się w stolicy Imperium. Będzie zawierać bieżące informacje ze świata gry, informacje te są znane Waszym postaciom i - w większym lub mniejszym zakresie - NPCom.
  2. Ogłoszenia parafialne - sporadyczne uwagi techniczne od MG - takie jak ta teraz ;).
  3. Podsumowania ostatniej sesji, w formie fragmentów książki, która ukazała się w Imperium kilkadziesiąt lat później po Waszych przygodach :). Zacznie sie ukazywać, gdy tylko wymyślę chwytny tytuł.
  4. Inne okazyjne rodzaje wpisów (tak, wiem, ze miały być trzy rodzaje wpisów. So what. Jestem humanistą i nie umiem liczyć).

Na koniec tradycyjnie zachęcam do przekazywania mi uwag na temat gry - co się podobało, co nie, czego następnym razem więcej, czego mniej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz